YUNUS EMRE İMAM HATİP ORTAOKLU’NDA ÖĞRETMENİM BİR BAKAR MISIN?

YUNUS EMRE İMAM HATİP ORTAOKLU’NDA ÖĞRETMENİM BİR BAKAR MISIN?

Doğan Cüceloğlu’ndan isme imzalı kitaplar bugün İlçe Millî Eğitim Müdürü Erdal Efe tarafından Yunus Emre imam Hatip Ortaokulundan projeye katılan öğretmenlere takdim edildi. Bigadiç İlçe Millî Eğitim Müdürü Erdal Efe, ”Hangi eğitim sistemi içinde olursa olsun, teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin, öğretmenin öğrenciyle göz göze geldiği bir an vardır. O anda öğretmen, öğrencinin gönül kapısından […]

22 Ocak 2019 Salı - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Doğan Cüceloğlu’ndan isme imzalı kitaplar bugün İlçe Millî Eğitim Müdürü Erdal Efe tarafından Yunus Emre imam Hatip Ortaokulundan projeye katılan öğretmenlere takdim edildi.

Bigadiç İlçe Millî Eğitim Müdürü Erdal Efe, ”Hangi eğitim sistemi içinde olursa olsun, teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin, öğretmenin öğrenciyle göz göze geldiği bir an vardır. O anda öğretmen, öğrencinin gönül kapısından girerek zihnine ulaşır. Ve işte o an eğitim başlar. Öğretmenin gücü binlerce yaşam inşa eder. İnşa ettiğimiz yaşamlara daha sağlam temeller atabilmek amacıyla gönüllülük esasına dayalı olarak ilçemiz öğretmenlerimizle gerçekleşecek olan ‘’ÖĞRETMENİM BİR BAKAR MISIN?’ Projesi için projenin ilk aşaması olan; yazarından isme imzalı temin edilen kitaplarımızı öğretmenlerimiz ile buluşturduk” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül