ÜRETİCİ DOSTU SÜT BİRLİĞİ, BİGADİÇ EKONOMİSİNE CAN VERECEK

ÜRETİCİ DOSTU SÜT BİRLİĞİ, BİGADİÇ EKONOMİSİNE CAN VERECEK

Emeğin ve birlikte çalışmanın değerini bilen Bigadiç Süt Üreticileri Birliği, şimdi de Mandıraların da üretilen peynir çeşitleri, tereyağ çeşitleri ve yoğurt çeşitleri ile Balıkesir’in ve Bigadiç’in Türkiye’ye açılan penceresi. Her geçen gün büyüyen başarı öykülerini anlatan Başkan Murat Değer, ”23 Nisan T. B. M. M. Açılışının 100.yılı 11 ayın sultanı Ramazan ayının başlangıcı olan bir […]

30 Nisan 2020 Perşembe - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Emeğin ve birlikte çalışmanın değerini bilen Bigadiç Süt Üreticileri Birliği, şimdi de Mandıraların da üretilen peynir çeşitleri, tereyağ çeşitleri ve yoğurt çeşitleri ile Balıkesir’in ve Bigadiç’in Türkiye’ye açılan penceresi.

Her geçen gün büyüyen başarı öykülerini anlatan Başkan Murat Değer, ”23 Nisan T. B. M. M. Açılışının 100.yılı 11 ayın sultanı Ramazan ayının başlangıcı olan bir günde birliğimizin mandırasında üretilen peynirlerimiz, birliğimiz tesislerinde satışa sunulmuştur. Bu süreçte her daim yanımda olan vefakarca çalışan personellerimize, yönetim kurulumuza ve her daim desteklerini esirgemeyen üreticilerimize teşekkürlerimi sunarım. Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi çalışmadan yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar, önce onurlarını, sonra özgürlüklerini daha sonra bağımsızlıklarını kaybederler” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül