Türk Kızılayından Bigadiç’e Teşekkür Belgesi

Türk Kızılayından Bigadiç’e Teşekkür Belgesi

Türk Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, Tüm dünyayı etkisi altına alan, ülkemizin de olumsuz etkilendiği Covid-19 pandemisi süresince Türk Kızılayının Bigadiç’te yürüttüğü çalışmalara verdikleri desteklerden dolayı İlçe Kaymakam V. Mehmet Ali Uzun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Efe, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Tezcan Koç ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Reçep Saylak’a teşekkür belgelerini […]

28 Temmuz 2020 Salı - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Türk Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, Tüm dünyayı etkisi altına alan, ülkemizin de olumsuz etkilendiği Covid-19 pandemisi süresince Türk Kızılayının Bigadiç’te yürüttüğü çalışmalara verdikleri desteklerden dolayı İlçe Kaymakam V. Mehmet Ali Uzun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Efe, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Tezcan Koç ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Reçep Saylak’a teşekkür belgelerini yolladı.

Teşekkür Belgelerini takdim ederek Genel Başkan Kınık’ın selamlarını ileten Türk Kızılay Bigadiç Şube Temsilciliği 2.Başkanı Ahmet Vecihi Bilen, ”Korona virüs salgınının başladığı günden bu yana ilçe genelinde sundukları katkı ve aralıksız sürdürdükleri yardım çalışmaları nedeniyle taraflı tarafsız her kesimin takdirini alan İlçe Kaymakam V. Mehmet Ali Uzun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Efe, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Tezcan Koç ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Reçep Saylak’ı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül