SÜT BİR BİGADİÇ MARKALI PEYNİR VE YOĞURT ÜRETİLECEK

SÜT BİR BİGADİÇ MARKALI PEYNİR VE YOĞURT ÜRETİLECEK

Bigadiç Süt Üreticileri Birliği Başkanı Murat Değer, birlik olarak beyaz peynir ve yoğurt üretimine başlamak için çalışmalarına hız verdi. Başkan Değer, ”Çok kısa bir sürede beyaz peynir üretimine başlayacaklarını ve vatandaşların Bigadiç Süt Üreticileri Birliği sayesinde beyaz peyniri en sağlıklı şekilde tüketebileceğini söyledi. Bigadiç Süt Üreticileri Birliği Başkanı Murat Değer, şunları kaydetti: “Kırsalın ekonomik gelişimine […]

30 Ocak 2020 Perşembe - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Bigadiç Süt Üreticileri Birliği Başkanı Murat Değer, birlik olarak beyaz peynir ve yoğurt üretimine başlamak için çalışmalarına hız verdi.

Başkan Değer, ”Çok kısa bir sürede beyaz peynir üretimine başlayacaklarını ve vatandaşların Bigadiç Süt Üreticileri Birliği sayesinde beyaz peyniri en sağlıklı şekilde tüketebileceğini söyledi. Bigadiç Süt Üreticileri Birliği Başkanı Murat Değer, şunları kaydetti: “Kırsalın ekonomik gelişimine katkı sağlayacak yatırımlarımıza devam ediyoruz. Bunların en önemlilerinden biri Benzin İstasyonumuz ve Mandıra Tesis’imizdir. Birliğimiz beyaz peynirin yanı sıra ayran, lor, yoğurt ve kaşar gibi süt ürünlerinin üretimiyle örnek olacak. Hijyenik bir gıda üretimi yapacak olan birliğimizin ürünlerini, vatandaşlar gönül rahatlığıyla tüketebilecekler” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül