MÜDÜRLER SAYLAK VE ÖZKULA ZİRVEDE

MÜDÜRLER SAYLAK VE ÖZKULA ZİRVEDE

Muzaffer Emiroğlu Halk Eğitim Merkezi Müdürü Recep Saylak ve Bigadiç Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürü İbrahim Özkula, Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve 56 ülkeden 300’ü aşkın turizmcinin katıldığı 4.Uluslararası Termal ve Sağlık Turizmi Zirvesi’ne Bigadiç Belediyesine temsilen katıldı. Zirvenin ardından değerlendirmede bulunan Muzaffer Emiroğlu Halk Eğitim Merkezi Müdürü Recep Saylak, ”Edremit […]

05 Aralık 2019 Perşembe - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Muzaffer Emiroğlu Halk Eğitim Merkezi Müdürü Recep Saylak ve Bigadiç Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürü İbrahim Özkula, Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve 56 ülkeden 300’ü aşkın turizmcinin katıldığı 4.Uluslararası Termal ve Sağlık Turizmi Zirvesi’ne Bigadiç Belediyesine temsilen katıldı.

Zirvenin ardından değerlendirmede bulunan Muzaffer Emiroğlu Halk Eğitim Merkezi Müdürü Recep Saylak, ”Edremit ilçemizde gerçekleştirilen 4. Uluslararası Termal ve Sağlık Turizmi Zirvesi’ni değerlendirme toplantısına ilçemizi temsilen katıldık. İlimize ve Bigadiç’imize hayırlı olacak İnşaallah” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül