MİLLİ SPORCU AKGÖZ, BAŞKAN AVCU’YU MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

MİLLİ SPORCU AKGÖZ, BAŞKAN AVCU’YU MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

BİGADİÇ’Lİ GİZEM AKGÖZ, 50’NCİ BALKAN U20 ATLETİZM ŞAMPİYONASINDA MADALYA KAZANDI 50’nci Balkan U20 Atletizm Şampiyonasında 3 adım atlamada birinci, uzun atlama ikinci olan ilçemiz Çayüstü Mahallesinden Milli sporcu Gizem Akgöz, öğretmenleri Mustafa Miran ve Halil Bakan ile birlikte Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu’yu makamında ziyaret ettiler. Bigadiç Belediye Meclis üyesi ve aynı zamanda Bigadiç Belediyespor […]

15 Eylül 2020 Salı - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

BİGADİÇ’Lİ GİZEM AKGÖZ, 50’NCİ BALKAN U20 ATLETİZM ŞAMPİYONASINDA MADALYA KAZANDI

50’nci Balkan U20 Atletizm Şampiyonasında 3 adım atlamada birinci, uzun atlama ikinci olan ilçemiz Çayüstü Mahallesinden Milli sporcu Gizem Akgöz, öğretmenleri Mustafa Miran ve Halil Bakan ile birlikte Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu’yu makamında ziyaret ettiler.

Bigadiç Belediye Meclis üyesi ve aynı zamanda Bigadiç Belediyespor Kulübü Başkanı Yakup Aygören’in de bulunduğu ziyarette Milli Sporcu Gizem Akgöz’e hediye ve Türk Bayrağı takdim eden Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, ”Üstün başarılı öğrencimizi, antrenörlerini, öğretmenlerini ve ailesini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. İlçemizin adının birçok spor dalında elde edilen başarılar ile duyulması ve çocuklarımızın zamanını sporla değerlendirmesi bizleri çok mutlu etmektedir. Spora olan desteğimiz her zaman devam edecektir” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül