MİLLETVEKİLİ UYGUR, ODA BAŞKANLARI SARAN VE ÇOLAKOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

MİLLETVEKİLİ UYGUR, ODA BAŞKANLARI SARAN VE ÇOLAKOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Balıkesir Milletvekili Belgin Gökçe Uygur, AK Parti İlçe Başkanı Neşet Akbıyık ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Süleyman Saran ve Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Halil Çolakoğlu’nu ziyaret etti. Görüşmelerin ardından kısa bir açıklama yapan AK Parti Balıkesir Milletvekili Belgin Gökçe […]

15 Eylül 2020 Salı - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Balıkesir Milletvekili Belgin Gökçe Uygur, AK Parti İlçe Başkanı Neşet Akbıyık ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Süleyman Saran ve Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Halil Çolakoğlu’nu ziyaret etti.

Görüşmelerin ardından kısa bir açıklama yapan AK Parti Balıkesir Milletvekili Belgin Gökçe Uygur, ”Kooperatif başkanlarımız ile ilçemizdeki çalışmalar hakkında istişarede bulunduk. Misafirperverliğinden dolayı oda başkanlarımıza teşekkür ederim. Ahilik Haftası dolayısıyla dayanışmanın ve hoşgörünün sembolü olan bu anlamlı günde esnafımıza hayırlı bol bereketli işler diler, kooperatiflerimiz nezdinde tüm esnafımızın Ahilik Haftasını kutlar, hayırlı işler dilerim” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül