Milletvekili Uygur, ‘‘Bigadiç’e İlçemize Müjde’’

Milletvekili Uygur,  ‘‘Bigadiç’e İlçemize Müjde’’

Bigadiç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne “Konaklama ve Seyahat Hizmetleri” Alanında “Kat Hizmetleri” ve “Ön Büro” dalı ile “Yiyecek İçecek Hizmetleri” Alanında “Aşçılık” ve “Servis” dalı olmak üzere toplam 4 Bölüm 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılından itibaren açılacak. Konuyla ilgili açıklama yapan AK Parti Balıkesir Milletvekili Belgin Gökçe Uygur, ‘’Bir süredir takip ettiğimiz ve Milli Eğitim Bakan […]

18 Haziran 2020 Perşembe - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Bigadiç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne “Konaklama ve Seyahat Hizmetleri” Alanında “Kat Hizmetleri” ve “Ön Büro” dalı ile “Yiyecek İçecek Hizmetleri” Alanında “Aşçılık” ve “Servis” dalı olmak üzere toplam 4 Bölüm 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılından itibaren açılacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan AK Parti Balıkesir Milletvekili Belgin Gökçe Uygur, ‘’Bir süredir takip ettiğimiz ve Milli Eğitim Bakan Yardımcımız Sayın Mahmut Özer ile bizzat görüşmelerimizin neticesinde açılacak olan bölümlerimiz ilçemize ve öğrencilerimize hayırlı uğurlu olsun. Özellikle turizm sektöründe yeterli bilgi, beceri ve davranışlar kazanmış nitelikli insan gücü ihtiyacını karşılayacak olan bölümlerimizin açılması; hem eğitim hem turizm alanında ilçemize katkı sağlayacaktır.

Sayın Bakan Yardımcımız Mahmut Özer’e ilgi ve desteği için teşekkür eder, ilçemize ve sevgili öğrencilerimize hayırlı olmasını dilerim’’ dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül