Kaymakam Çağlar’ın 19 Mayıs Mesajı

Kaymakam Çağlar’ın 19 Mayıs Mesajı

Bigadiç İlçe Kaymakamı Altuğ Çağlar, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Kaymakam Çağlar, mesajında ”19 Mayıs tarihimizin akışını değiştiren, Büyük Önder Mustafa Kemal’in umutların tükenmeye başladığı bir dönemde Samsun’a ayak basarak kurtuluş yolunu açtığı bağımsızlık ve özgürlük mücadelemizin meşalesini yaktığı gündür. Türk milleti verdiği büyük kurtuluş mücadeleleriyle esaret altında […]

17 Mayıs 2019 Cuma - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Bigadiç İlçe Kaymakamı Altuğ Çağlar, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Kaymakam Çağlar, mesajında ”19 Mayıs tarihimizin akışını değiştiren, Büyük Önder Mustafa Kemal’in umutların tükenmeye başladığı bir dönemde Samsun’a ayak basarak kurtuluş yolunu açtığı bağımsızlık ve özgürlük mücadelemizin meşalesini yaktığı gündür. Türk milleti verdiği büyük kurtuluş mücadeleleriyle esaret altında yaşayamayacağını ve vatan topraklarının ilelebet işgal edilemeyeceğini, onurunu, birliğini ve bölünmez bütünlüğünü kararlılıkla koruyacağını tüm dünyaya ilan etmiştir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Milli Mücadele’nin Yüzüncü Yılında başta Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, ebediyete intikal etmiş tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, yarınlarımızın umudu sevgili gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum.” denildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül