Kaymakam Aydın ve Başkan Avcu’dan Vatandaşla Erken Bayramlaşma

Kaymakam Aydın ve Başkan Avcu’dan Vatandaşla Erken Bayramlaşma

Bigadiç Kaymakamı Mehmet Halis Aydın ve Belediye Başkanı İsmail Avcu, Kurban Bayramı öncesinde pazarcı esnafını ziyaret etti burada vatandaşlarla bayramlaştı. Bigadiç Kaymakamı Mehmet Halis Aydın ve Belediye Başkanı İsmail Avcu’ya Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Saran, AK Parti İlçe Başkanı Neşet Akbıyık ve MHP İlçe Başkanı Emine Aygül ve beraberindekiler eşlik etti. Bigadiç Kaymakamı Belediye Başkanı […]

30 Temmuz 2020 Perşembe - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Bigadiç Kaymakamı Mehmet Halis Aydın ve Belediye Başkanı İsmail Avcu, Kurban Bayramı öncesinde pazarcı esnafını ziyaret etti burada vatandaşlarla bayramlaştı.

Bigadiç Kaymakamı Mehmet Halis Aydın ve Belediye Başkanı İsmail Avcu’ya Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Saran, AK Parti İlçe Başkanı Neşet Akbıyık ve MHP İlçe Başkanı Emine Aygül ve beraberindekiler eşlik etti.

Bigadiç Kaymakamı Belediye Başkanı İsmail Avcu, Kurban Bayramı’nın tüm dünyaya, ülkemize ve Bigadiç’imize birlik, beraberlik, mutluluk ve bereket getirmesini temenni ediyorum, bugün vatandaşlarımızla ve pazarcı esnafımızla bir arada olmaktan dolayı çok mutluyum. Göstermiş oldukları ilgiden ve alakadan dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Rabbim birliğimizi bozmasın. Bu vesileyle tüm hemşehrilerimin mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyorum dedi.

Pazarcı esnafı ve vatandaşlar Bigadiç Kaymakamı Mehmet Halis Aydın ve Belediye Başkanı İsmail Avcu’ya ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdiler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül