IŞIKLAR İLK/ORTAOKULU’NDA KİTAP OKUMA VE SÖYLEŞİ ETKİNLİĞİ

IŞIKLAR İLK/ORTAOKULU’NDA KİTAP OKUMA VE SÖYLEŞİ ETKİNLİĞİ

Bigadiç Kaymakamı Ercan Çiçek ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Efe, Işıklar İlk/Ortaokulu’nu ziyaret etti. Ziyarette tüm birinci sınıf öğrencilerine İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Satranç Takımı hediye edildi. Ayrıca Kaymakamlık desteği ile de ikinci sınıf öğrencilerine de Satranç Takımı hediye edilmeye başlandı. Hediyelerin verilmesinin ardından Kaymakam Ercan Çiçek ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal […]

05 Aralık 2019 Perşembe - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Bigadiç Kaymakamı Ercan Çiçek ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Efe, Işıklar İlk/Ortaokulu’nu ziyaret etti.

Ziyarette tüm birinci sınıf öğrencilerine İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Satranç Takımı hediye edildi. Ayrıca Kaymakamlık desteği ile de ikinci sınıf öğrencilerine de Satranç Takımı hediye edilmeye başlandı.

Hediyelerin verilmesinin ardından Kaymakam Ercan Çiçek ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Efe, öğrencilerle kitap okuma etkinliği gerçekleştirerek öğrencilerle okumanın önemi üzerine sohbet etti.

Sohbetin ardından Kaymakamı Ercan Çiçek ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Efe, okul öğretmenleri ile buluşarak projeler ve eğitim-öğretim hakkında konuşmalar gerçekleştirdiler..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül