Hastane Afet ve Acil Durum Planı Masabaşı Tatbikatı

Hastane Afet ve Acil Durum Planı Masabaşı Tatbikatı

Bigadiç Devlet Hastanesinde, Hastane Afet ve Acil Durum Planı Masabaşı Tatbikatı Afet ve acil durumlara ilişkin ortaya çıkabilecek riskleri önlemek ve azaltmak, afet ve acil durumlara karşı hazırlıklı olmak amacıyla 20 Mart 2015 tarih ve 29301 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Hastane Afet ve Acil Durum Planı Uygulama Yönetmeliğinin 15. maddesine göre “Hastane Afet […]

10 Ekim 2019 Perşembe - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Bigadiç Devlet Hastanesinde, Hastane Afet ve Acil Durum Planı Masabaşı Tatbikatı Afet ve acil durumlara ilişkin ortaya çıkabilecek riskleri önlemek ve azaltmak, afet ve acil durumlara karşı hazırlıklı olmak amacıyla 20 Mart 2015 tarih ve 29301 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Hastane Afet ve Acil Durum Planı Uygulama Yönetmeliğinin 15. maddesine göre “Hastane Afet ve Acil Durum Planı (HAP) yıl içerisinde en az bir kez masa başı tatbikatı, bir kez de saha tatbikatı ile test edilir.” hükmü gereğince Başhekim Dr. Halil Kırbıyık başkanlığında Hastane Afet ve Acil Durum Planı Masabaşı Tatbikatı yapıldı.

Bigadiç Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Halil Kırbıyık, ”Başarıyla sonlandırılan tatbikatımız için emeği geçen tüm personelimize teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül