GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞINDAN, DÖRT EYLÜL ORTAOKULUNA HİBE

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞINDAN, DÖRT EYLÜL ORTAOKULUNA HİBE

Gençlik ve Spor Bakanlığına hibe için başvura yapan Dörteylül Ortaokulu Müdürü Hasan Şayık’ın hazırladığı KÜLTÜR VE SANATLA GÜLÜMSE HAYATA isimli proje hibe almaya hak kazandı. Dörteylül Ortaokulu Müdürü Hasan Şayık, yaptığı açıklamada ”Gençlik ve Spor Bakanlığına sunmuş olduğumuz KÜLTÜR VE SANATLA GÜLÜMSE HAYATA isimli projemiz başarılı bulunarak hibe almaya hak kazandı.Proje kapsamında okulumuza halk oyunları,ebru […]

05 Aralık 2019 Perşembe - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Gençlik ve Spor Bakanlığına hibe için başvura yapan Dörteylül Ortaokulu Müdürü Hasan Şayık’ın hazırladığı KÜLTÜR VE SANATLA GÜLÜMSE HAYATA isimli proje hibe almaya hak kazandı.

Dörteylül Ortaokulu Müdürü Hasan Şayık, yaptığı açıklamada ”Gençlik ve Spor Bakanlığına sunmuş olduğumuz KÜLTÜR VE SANATLA GÜLÜMSE HAYATA isimli projemiz başarılı bulunarak hibe almaya hak kazandı.Proje kapsamında okulumuza halk oyunları,ebru sanatı,müzik ritim atölyeleri gibi atölyeler kurulacak. Öğrencilerimizin akademik yönlerinin yanında kültürel ve sanatsal yönleri de desteklenecek.Okulumuza hayırlı olsun” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül