Efe, Özel Eğitim Uygulama Okulunu Ziyaret Etti

Efe, Özel Eğitim Uygulama Okulunu Ziyaret Etti

Bigadiç İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Efe, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Muhammet Toplar ile birlikte Özel Eğitim Uygulama Okulunu ziyaret etti. Özel Eğitim Uygulama Okuluna gelerek Okul hakkında bilgiler alan Efe ve Toplar, okulu gezerek sınıfları ziyaret edip eğitim gören özel çocuklarla bir süre sohbet etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Efe, ”Bu güzel […]

12 Eylül 2019 Perşembe - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Bigadiç İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Efe, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Muhammet Toplar ile birlikte Özel Eğitim Uygulama Okulunu ziyaret etti.

Özel Eğitim Uygulama Okuluna gelerek Okul hakkında bilgiler alan Efe ve Toplar, okulu gezerek sınıfları ziyaret edip eğitim gören özel çocuklarla bir süre sohbet etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Efe, ”Bu güzel ve özel çocuklarımızın eğitiminde emeği geçen idareci ve öğretmenlerimize de çalışmalarından ve emeklerinden dolayı teşekkür ederim. Her çocuk bizim için değerlidir, özel çocuklarımızın daha güzel ve rahat bir yaşam sürdürebilmeleri için gerekli eğitimi görmeleri hem kendilerini hem ailelerini hem de bizleri mutlu edecektir” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül