Bigadiç’te şu ana kadar ilçe genelinde 3.348 adet talep ve ihtiyaç karşılandı

Bigadiç’te şu ana kadar ilçe genelinde 3.348 adet talep ve ihtiyaç karşılandı

Mahalle Muhtarları da Bigadiç Kaymakamlığı ile koordineli çalışarak mahallesindeki 65 yaş ve üzeri vatandaşların ihtiyaçlarını gönüllü olarak karşılıyorlar Bigadiç Vefa Sosyal Destek Grupları aralıksız çalışıyor Bigadiç Kaymakamı Mehmet Ali Uzun, ”Vefa Sosyal Destek çalışma grubunda görev alan görevlilerimize ve desteklerini esirgemeyen ilçemiz Sivil Toplum Örgütlerine teşekkür ederiz” dedi. Bigadiç Vefa Sosyal Destek Grupları vatandaşlara en […]

30 Nisan 2020 Perşembe - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Mahalle Muhtarları da Bigadiç Kaymakamlığı ile koordineli çalışarak mahallesindeki 65 yaş ve üzeri vatandaşların ihtiyaçlarını gönüllü olarak karşılıyorlar

Bigadiç Vefa Sosyal Destek Grupları aralıksız çalışıyor

Bigadiç Kaymakamı Mehmet Ali Uzun, ”Vefa Sosyal Destek çalışma grubunda görev alan görevlilerimize ve desteklerini esirgemeyen ilçemiz Sivil Toplum Örgütlerine teşekkür ederiz” dedi.

Bigadiç Vefa Sosyal Destek Grupları vatandaşlara en hızlı şekilde hizmet verebilmek için mesai mefhumu gözetmeksizin 7 gün 24 saat esasına göre çalışmalarına özverili bir şekilde devam ediyor.

65 yaş üstü vatandaşların dışarı çıkması kısıtlanmasının ardından Kaymakamlık bünyesinde oluşturulan Vefa destek grubu Bigadiç’te çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

Sağlık başta olmak üzere vatandaşların tüm temel ihtiyaçlarının karşılanması için Bigadiç Kaymakamı Mehmet Ali Uzun koordinesinde gerekli tüm tedbirler alındı. İlçenin 80 mahallesinde ikamet eden başta 65 yaş üstü büyükler olmak üzere tüm vatandaşlara hizmet vermek için 21 çalışma grubu oluşturuldu. Şu ana kadar ilçe genelinde 3.348 adet talep ve ihtiyaç karşılandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül