BİGADİÇ’TE ”SAĞLIK İÇİN HEPİMİZ İÇİN” MOTTOSU İLE EN KAPSAMLI DENETİM GERÇEKLEŞTİRİLDİ

BİGADİÇ’TE ”SAĞLIK İÇİN HEPİMİZ İÇİN” MOTTOSU İLE EN KAPSAMLI DENETİM GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Bigadiç’te İlçe Kaymakamı Mehmet Halis Aydın, Belediye Başkanı İsmail Avcu, ilgili tüm kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri ve personeli, meslek odaları, genel kolluk birimleri (polis, jandarma) ve özel kolluk birimlerinin (zabıta, özel güvenlik vb.) katılımıyla SAĞLIK İÇİN HEPİMİZ İÇİN mottosu ile bugüne kadarki en kapsamlı denetim gerçekleştirildi. Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, ”İlçemizde tüm kurumlarımız […]

06 Ağustos 2020 Perşembe - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Bigadiç’te İlçe Kaymakamı Mehmet Halis Aydın, Belediye Başkanı İsmail Avcu, ilgili tüm kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri ve personeli, meslek odaları, genel kolluk birimleri (polis, jandarma) ve özel kolluk birimlerinin (zabıta, özel güvenlik vb.) katılımıyla SAĞLIK İÇİN HEPİMİZ İÇİN mottosu ile bugüne kadarki en kapsamlı denetim gerçekleştirildi.
Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, ”İlçemizde tüm kurumlarımız ile birlikte seferber olduk. Koronavirüs tedbirleri kapsamında ilçemiz genelinde denetimlerimizi Sağlık İçin Hepimiz İçin diyerek yoğun şekilde devam ettiriyoruz. Maske, mesafe, temizlik kurallarına uyacağız, mümkün oldukça yoğun alanlardan uzak duracağız ve bu zor süreci atlatacağız inşallah” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül