Bigadiç’te Müdürler Efe ve Albayrak, Öğrencilerle Buluştu

Bigadiç’te Müdürler Efe ve Albayrak, Öğrencilerle Buluştu

BENGİ Projesi kapsamında Bigadiç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından “Öğrenci-Müdür Buluşması” etkinliği düzenlendi. “Öğrenci-Müdür Buluşması” etkinliği kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Efe ve İlçe Nüfus Müdürü İsmail Albayrak, Emirler İlkokulu ve İlyaslar Şehit Niyazi Elçin İlkokulu – Ortaokulu öğrencileri ile buluştu. Emirler İlkokulu ve İlyaslar Şehit Niyazi Elçin İlkokulu – Ortaokulunu ziyaret ederek BENGİ […]

09 Ekim 2019 Çarşamba - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

BENGİ Projesi kapsamında Bigadiç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından “Öğrenci-Müdür Buluşması” etkinliği düzenlendi.

“Öğrenci-Müdür Buluşması” etkinliği kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Efe ve İlçe Nüfus Müdürü İsmail Albayrak, Emirler İlkokulu ve İlyaslar Şehit Niyazi Elçin İlkokulu – Ortaokulu öğrencileri ile buluştu.

Emirler İlkokulu ve İlyaslar Şehit Niyazi Elçin İlkokulu – Ortaokulunu ziyaret ederek BENGİ Projesi kapsamında yapılan kitap okuma saatlerine katılan Bigadiç İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Efe ve İlçe Nüfus Müdürü İsmail Albayrak, daha sonra öğrencilerle kitap okumanın faydaları hakkında sohbet ettiler.

Kitap okuma etkinliği ve söyleşinin ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Efe, geçen dönem eğitim-öğretim yılında İlyaslar Şehit Niyazi Elçin Ortaokulu’nda gerçekleştirilen 4006 TUBİTAK Bilim Fuarında emeği geçen öğretmenleri tebrik ederek Okul Müdürlüğüne Teşekkür Belgesi takdim etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül