Bigadiç’te İlköğretim Haftası Kutlandı

Bigadiç’te İlköğretim Haftası Kutlandı

Bigadiç’te Eğitim-öğretim yılının başlaması nedeniyle ilköğretim haftası kutlama programı düzenlendi. Bigadiç’te 2019-2020 eğitim öğretim yılı açılışı ve ilköğretim haftası kutlamaları kapsamında Bigadiç Belediyesi Çok Amaçlı Kültür Salonu’nda tören düzenlendi. Saygı Duruşu ile İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan tören Cumhuriyet İlkokulu Okul Müdürü Ali Gündoğdu’nun konuşması, öğrencilerin şiir ve konuşmaları, halk oyunları gösterileri, ORF Çalışması, skeç, […]

17 Eylül 2019 Salı - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Bigadiç’te Eğitim-öğretim yılının başlaması nedeniyle ilköğretim haftası kutlama programı düzenlendi.

Bigadiç’te 2019-2020 eğitim öğretim yılı açılışı ve ilköğretim haftası kutlamaları kapsamında Bigadiç Belediyesi Çok Amaçlı Kültür Salonu’nda tören düzenlendi.

Saygı Duruşu ile İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan tören Cumhuriyet İlkokulu Okul Müdürü Ali Gündoğdu’nun konuşması, öğrencilerin şiir ve konuşmaları, halk oyunları gösterileri, ORF Çalışması, skeç, Koro ve birinci sınıf öğrencilerine İlkkalem’lerinin sunumu ile son buldu.

Kutlama programına; Bigadiç Kaymakamı Ercan Çiçek, Belediye Başkanı İsmail Avcu, İlçe Emniyet Müdürü Fatih Durukan, Belediye Başkanı İsmail Avcu, AK Parti İlçe Başkanı Neşet Akbıyık, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Tezcan Koç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Efe, Muzaffer Emiroğlu Halk Eğitim Merkezi Müdürü Recep Saylak, İlçe Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Bayram Şen Yavuz, İlçe Orman İşletme Müdürü Raşit Namver Güner, İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü İsmail Albayrak, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Halil Çolakoğlu, Süt Üreticileri Birliği Başkanı Murat Değer, okul müdürleri ile öğrenciler ve velileri katıldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül