Bigadiç’te Çeşmelerden Ayran Aktı

Bigadiç’te Çeşmelerden Ayran Aktı

Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu’nun ‘Süt İç Sağlıklı Kal’ sloganı ile 15 Temmuz Demokrasi (Laleli) Parkı’nda düzenledeği etkinlikte, havaların sıcak olması sebebiyle çeşmelerden süt yerine ayran aktı. Düzenlenen etkinliğe; Kaymakam Mehmet Halis Aydın, Belediye Başkanı İsmail Avcu, Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Saran, Belediye Meclis üyesi İsmail Akgün, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Tezcan Koç, Süt […]

30 Temmuz 2020 Perşembe - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu’nun ‘Süt İç Sağlıklı Kal’ sloganı ile 15 Temmuz Demokrasi (Laleli) Parkı’nda düzenledeği etkinlikte, havaların sıcak olması sebebiyle çeşmelerden süt yerine ayran aktı.

Düzenlenen etkinliğe; Kaymakam Mehmet Halis Aydın, Belediye Başkanı İsmail Avcu, Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Saran, Belediye Meclis üyesi İsmail Akgün, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Tezcan Koç, Süt Üreticileri Birliği Başkanı Murat Değer, Ziraat Odası Başkanı Kamber Salur, AK Parti İlçe Başkanı Neşet Akbıyık, MHP İlçe Başkanı Emine Aygül, ilçe daire amirleri ve müdürleri, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.

Çocukların ve gençlerin sağlıklı yetişip, sağlıklı bir hayat sürmeleri ve bunu alışkanlık haline getirmelerini amaçladıklarını belirten Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, yaz ayı olması sebebiyle bugün vatandaşlarımıza ayran ikramında bulunuyoruz. Her ayın son Perşembesi düzenlediğimiz bu etkinliğimiz devam edecek’’ dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül