Bigadiç’te Bayram namazı Covid-19 tedbirleri altında kılındı

Bigadiç’te Bayram namazı Covid-19 tedbirleri altında kılındı

Bigadiç Kaymakamı Mehmet Halis Aydın, Belediye Başkanı İsmail Avcu, Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Saran, AK Parti İlçe Başkanı Neşet Akbıyık, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Tezcan Koç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Efe, Devlet Hastahanesi Başhekimi Uzman Doktor Halil Kırbıyık ve çok sayıda kişi, Kurban Bayramı namazını Yeşilli Camisinde sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyarak […]

31 Temmuz 2020 Cuma - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Bigadiç Kaymakamı Mehmet Halis Aydın, Belediye Başkanı İsmail Avcu, Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Saran, AK Parti İlçe Başkanı Neşet Akbıyık, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Tezcan Koç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Efe, Devlet Hastahanesi Başhekimi Uzman Doktor Halil Kırbıyık ve çok sayıda kişi, Kurban Bayramı namazını Yeşilli Camisinde sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyarak kıldı.

Yeşilli Camisinde Bigadiç Belediyesi tarafından vatandaşların ateşleri ölçülerek, camii girişine masalara kolonya ve dezenfektan yerleştirerek vatandaşların kullanımına sundu.

Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, ”Kurban bayramına tekrar kavuşmanın sevincini yaşıyoruz.Bayram namazımızı Yeşilli Camii’nde kıldıktan sonra bu mübarek güne ulaşmanın sevincini hemşehrilerimiz ile paylaşarak bayramlaştık. Mübarek Kurban Bayramı’nı idrak ettiğimiz bu Cuma gününün hepimize sağlık,mutluluk ve huzur getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Hayırlı bayramlar,hayırlı cumalar” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül