Bigadiç’te ”15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” Konulu Konferans

Bigadiç’te ”15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” Konulu Konferans

Bigadiç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce 11-12 Eylül 2019 tarihlerinde ”15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” konulu konferans düzenlendi. İstiklal Marşı ve Saygı Duruşu’nun ardından Kuran Tilaveti ile başlayan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Talip KAarpınar’ın konuşmaları ile devam eden konferansa ilçemizde görev yapan tüm öğretmen ve idareciler katıldı. Konferansta, Aziz milletimizin ve kahraman güvenlik […]

12 Eylül 2019 Perşembe - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Bigadiç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce 11-12 Eylül 2019 tarihlerinde ”15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” konulu konferans düzenlendi.

İstiklal Marşı ve Saygı Duruşu’nun ardından Kuran Tilaveti ile başlayan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Talip KAarpınar’ın konuşmaları ile devam eden konferansa ilçemizde görev yapan tüm öğretmen ve idareciler katıldı.

Konferansta, Aziz milletimizin ve kahraman güvenlik güçlerimizin hain darbe girişimi karşısında gösterdiği onurlu duruşun, hainlerin yenilgiye uğratılmasının ve demokrasi zaferinin üçüncü yıl dönümü sebebiyle şehitlerimizi yad etmek, gazilerimize minnet ve şükranlarımızı sunmak, milletimizin demokrasiye olan inancı ve bağlılığını gelecek nesillere aktarmak anlatıldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül