Bigadiç’li Şehit Jandarma Uzman Çavuş Dinçer kabri başında anıldı

Bigadiç’li Şehit Jandarma Uzman Çavuş Dinçer kabri başında anıldı

Bigadiç’li Şehit Jandarma Uzman Çavuş Okan Dinçer, baba ocağı Bademli mahallesinde anne ve babasının hacı hayrında kabri başında anıldı. Jandarma Uzman Çavuş Okan Dinçer için okutulan mevlid-i şerife ve verilen yemeğe Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Saran, Belediye Meclis Üyesi Kadir Biçer, İlçe Jandarma Komutanı Aytunç Tayfur, AK Parti Bigadiç İlçe […]

06 Ekim 2019 Pazar - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Bigadiç’li Şehit Jandarma Uzman Çavuş Okan Dinçer, baba ocağı Bademli mahallesinde anne ve babasının hacı hayrında kabri başında anıldı.

Jandarma Uzman Çavuş Okan Dinçer için okutulan mevlid-i şerife ve verilen yemeğe Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Saran, Belediye Meclis Üyesi Kadir Biçer, İlçe Jandarma Komutanı Aytunç Tayfur, AK Parti Bigadiç İlçe Başkanı Neşet Akbıyık, Milliyetçi Hareket Partisi Balıkesir İl Başkanı Gökay Yüksel, Milliyetçi Hareket Partisi Bigadiç İlçe Başkanı Emine Aygül, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Halil Çolakoğlu, Ziraat Odası Başkanı Kamber Salur, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, ”Şehidimiz Jandarma Uzman Çavuş Okan Dinçer’in anne ve babasının hacı hayrına katılarak mahalledeki vatandaşlarımız ile bir araya geldik ve şehidimizi mezarında ziyaret ederek, duamızı yaptık. Bu vesile ile tüm Şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı, gazilerimize de acil şifalar diliyorum” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül