BİGADİÇ’E YENİ MEYDAN VE PARK YAPILACAK

BİGADİÇ’E YENİ MEYDAN VE PARK YAPILACAK

Bigadiç Belediyesi tarafından şehrin meydanlarıyla parklarının daha düzenli ve güzel olması için yapılan çalışmalar devam ediyor. Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, İlçe Kaymakamı Mehmet Halis Aydın, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Ayhan Arık, Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Saran ve Belediye Meclis Üyesi İsmail Akgün ile birlikte 100. Yıl Parkında ve Meydanında incelemelerde bulunarak […]

13 Eylül 2020 Pazar - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Bigadiç Belediyesi tarafından şehrin meydanlarıyla parklarının daha düzenli ve güzel olması için yapılan çalışmalar devam ediyor.

Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, İlçe Kaymakamı Mehmet Halis Aydın, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Ayhan Arık, Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Saran ve Belediye Meclis Üyesi İsmail Akgün ile birlikte 100. Yıl Parkında ve Meydanında incelemelerde bulunarak yapılacak olan yeni çalışmaları yerinde incelediler.

Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, Bigadiç’in en iyi şekilde tanıtılması, yeni hizmetlerle buluşması ve her alanda daha ileriye taşınması için göreve geldiğimiz ilk günden bu yana canla başla çalışıyoruz. İnşallah hep beraber Bigadiç’i daha güzel ve daha modern hale getirmek için çalışarak daha yaşanabilir ve güzel bir Bigadiç’i ortaya çıkartacağız dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül