BİGADİÇ’E GENÇLİK MERKEZİ GELİYOR

BİGADİÇ’E GENÇLİK MERKEZİ GELİYOR

Bigadiç Belediyesi başkanlık katında ilçeye yapılacak olan Gençlik ve Spor Merkezi’nin son durumu hakkında bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıya AK Parti Balıkesir Milletvekili Belgin Gökçe Uygur, Belediye Başkanı İsmail Avcu, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mürsel Sabancı, Gençlik ve Spor Daire Başkanı Yahya Akduman, Yazı İşleri ve Kararlar Dairesi Başkanı Pakize Kadıoğlu, AK Parti İlçe […]

15 Eylül 2020 Salı - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Bigadiç Belediyesi başkanlık katında ilçeye yapılacak olan Gençlik ve Spor Merkezi’nin son durumu hakkında bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıya AK Parti Balıkesir Milletvekili Belgin Gökçe Uygur, Belediye Başkanı İsmail Avcu, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mürsel Sabancı, Gençlik ve Spor Daire Başkanı Yahya Akduman, Yazı İşleri ve Kararlar Dairesi Başkanı Pakize Kadıoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Neşet Akbıyık, Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Saran, Belediye Meclis Üyeleri İsmail Akgün, Bülent Kayış, ve belediye daire müdürleri katıldı.

AK Parti Balıkesir Milletvekili Belgin Gökçe Uygur, ”Bigadiç Belediyemiz ve Spor Toto Teşkilatımızın işbirliğinde yapılacak olan Gençlik Merkezimiz hayata geçiyor. Bigadiç Belediyemizde, ilçemize yapılacak olan Gençlik ve Spor Merkezi’nin son durumu hakkında bir toplantı gerçekleştirerek istişarede bulunduk. İnşallah gençlerimiz bu merkezleri ilgi alanlarına göre değerlendirecek, hem ülkemize hem tüm insanlığa hizmet edecek bireyler olarak karşımıza çıkacaklar. Hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül