BİGADİÇ’E ALT GEÇİT YAPILACAK

BİGADİÇ’E ALT GEÇİT YAPILACAK

BAŞKAN AVCU, ”İLÇEMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN” DEDİ. Bigadiç kanal yolu devamında alt geçit yapılacak. Alt geçit planının gözden geçirildiğini belirten Başkan Avcu bölgede detaylı bir inceleme yaptıklarını söyledi. Başkan Avcu, ”Alt geçit yapılacağı müjdesini ilçe halkımıza müjdelemek istiyorum. İlçemize hayırlı uğurlu olsun” dedi. AK Parti Balıkesir Milletvekili Belgin Gökçe Uygur, ”Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu’na […]

26 Haziran 2020 Cuma - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

BAŞKAN AVCU, ”İLÇEMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN” DEDİ.
Bigadiç kanal yolu devamında alt geçit yapılacak. Alt geçit planının gözden geçirildiğini belirten Başkan Avcu bölgede detaylı bir inceleme yaptıklarını söyledi.
Başkan Avcu, ”Alt geçit yapılacağı müjdesini ilçe halkımıza müjdelemek istiyorum. İlçemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.
AK Parti Balıkesir Milletvekili Belgin Gökçe Uygur, ”Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu’na 24 Haziran Çarşamba günü gerçekleştirdiğim ziyarette bölgenin ulaşım yatırımlarını görüştük. Bir süredir takip ettiğim Balıkesir-Bigadiç yolu üzerinde ulaşımı kolaylaştıracak olan Alt geçit projesinin onaylandığının müjdesini vermekten mutluluk duyuyorum. Balıkesir-Bigadiç yolu üzerinde ilçemizin girişinde bulunan kavşağın Sındırgı yolu ayrımının kestiği mevkiide, bir altgeçit yapılması hususunda ihtiyaç olduğunu Sayın Genel Müdürümüze ilettim. Bu bölge Millet Bahçesi’nin, Sosyal Tesis Alanlarının, Turizm Alanlarının, mesire yerlerinin yapımının devam ettiği bölgemizdir. Dolayısıyla vatandaşlarımızın bu alanlara kolaylıkla ulaşmasını sağlayacak bir bağlantıya ihtiyaç duyulmaktadır. Bu konuda projeler devam ederken Alt geçitin de karayollarımız tarafından yapılması konusunda talebimizi Sayın Genel Müdürümüz ile görüştük. Bu görüşmenin neticesinde ivedi bir biçimde, Bursa Karayolları Bölge Müdürümüz Ömer Güzel tarafından bölgede gerekli incelemeler yapılmıştır. Görüşmelerimiz ve incelemeler neticesinde Alt geçitin yapılması hususunda çalışmalara başlanacağının müjdesini paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Yapımına en kısa sürede başlanacak olan ve hemşehrilerimizin ulaşımını kolaylaştıracak olan Alt geçitimiz hayırlı uğurlu olsun. Balıkesirimiz için her alanda olduğu gibi ulaşımda da yapılacak yatırımlar konusunda gayretlerimizi sürdürüyoruz. Karayolları Genel Müdürümüz Sayın Uraloğlu’na desteği ve ilgisi için teşekkür ederim.” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül