BİGADİÇ YATIRIMLARIN GÖZDESİ

BİGADİÇ YATIRIMLARIN GÖZDESİ

Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, yaptığı ataklarla her geçen gün dikkatleri üzerine çeken Bigadiç’te, yapılan yatırımlarda büyük bir artış yaşanıyor. BAŞKAN AVCU, YATIRIMLARA HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR Belediye Başkanı İsmail Avcu, İlçe Kaymakamı Mehmet Ali Uzun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Efe, Halk Eğitim Müdürü Recep Saylak, AK Parti İlçe Başkanı Neşet Akbıyık, MHP İlçe […]

10 Haziran 2020 Çarşamba - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, yaptığı ataklarla her geçen gün dikkatleri üzerine çeken Bigadiç’te, yapılan yatırımlarda büyük bir artış yaşanıyor.

BAŞKAN AVCU, YATIRIMLARA HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

Belediye Başkanı İsmail Avcu, İlçe Kaymakamı Mehmet Ali Uzun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Efe, Halk Eğitim Müdürü Recep Saylak, AK Parti İlçe Başkanı Neşet Akbıyık, MHP İlçe Başkanı Emine Aygül ve Okul Müdürleri ile birlikte Vali Ersin Yazıcı, Vali Yardımcısı Mustafa Çek ve İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız’ı Bigadiç’te yapımı devam eden 12 derslikli Işıklar Ortaokulu, Kızılay tarafından yaptırılan Işıklar Anaokulu, 12 derslikli Bigadiç Özel Eğitim Uygulama Okulu ve 18 derslikli Bigadiç İmam Hatip Ortaokulununda devam çalışmaları yerinde inceleterek çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Kamu yatırımlarını yerinde gördüklerini ve ilçelerde güzel hizmetler yapıldığını dile getiren Vali Yazıcı, Bigadiç ilçesinde yapılan yeni eğitim kurumları ile eksikliklerin önemli ölçüde giderileceğini kaydetti.

YATIRIMLAR İLÇEMİZE DEĞER KATIYOR

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu da bu tarz yatırımların, ilçenin gelişimi açısından son derece önemli olduğunu dile getirerek, “Bizler, ilçemizin her alanda cazibe merkezi haline gelmesi için yoğun uğraşlar verdik, vermeye de devam ediyoruz. Eğitimden, spora ve turizme kadar ilçemizin her alanında cazibesi hızla artıyor” ifadelerini kullandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül