Bigadiç Kaymakamı Aydın görevine başladı

Bigadiç Kaymakamı Aydın görevine başladı

Son yayınlanan Kaymakamlar Kararnamesi ile Bigadiç Kaymakamlığı’na atanan Mehmet Halis Aydın, ilçedeki görevine başladı. Van’a ili Saray İlçesi Kaymakamı Mehmet Halis Aydın 13 Temmuz 2020 kararnamesi ile Bigadiç Kaymakamlığı’na atanarak yeni görevine başladı. Mehmet Halis Aydın kimdir? 1984 yılında Trabzon’da doğdu. İlk ve orta öğrenimi İstanbul’da tamamladı. 2007 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset […]

29 Temmuz 2020 Çarşamba - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Son yayınlanan Kaymakamlar Kararnamesi ile Bigadiç Kaymakamlığı’na atanan Mehmet Halis Aydın, ilçedeki görevine başladı.

Van’a ili Saray İlçesi Kaymakamı Mehmet Halis Aydın 13 Temmuz 2020 kararnamesi ile Bigadiç Kaymakamlığı’na atanarak yeni görevine başladı.

Mehmet Halis Aydın kimdir?
1984 yılında Trabzon’da doğdu. İlk ve orta öğrenimi İstanbul’da tamamladı. 2007 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünü birincilikle bitirdi. 2008 yılında Edirne Kaymakam Adayı olarak göreve başladı. 2008 – 2011 yılları arasında sırasıyla İl Merkez Stajı, Kaymakam Refikliği Stajı, Denetim Stajı, Kaymakam Vekilliği Stajı, Yabancı Dil Kursu, Yurtdışı Stajı ve Kaymakamlık Kursunu başarı ile tamamladı. Yurtdışı Stajı esnasında İngiltere Portsmouth Üniversitesinde Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans yaptı. 95. Dönem Kaymakamlık Kursunun ardından kura ile Konya Güneysınır Kaymakamlığına atandı. Sırasıyla Karaman Başyayla ve Kayseri Sarız İlçelerinde Kaymakamlık görevini yürüttü. 2015 yılı yaz kararnamesi ile Kars Vali Yardımcılığına ve 2018 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesiyle Saray Kaymakamlık görevine atanan evli ve iki çocuk babası Mehmet Halis Aydın, 13 Temmuz 2020 kararnamesi ile Bigadiç Kaymakamlığı’na atandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül