Bigadiç Girişimcilik Derneği’nden alkışlanacak hareket!

Bigadiç Girişimcilik Derneği’nden alkışlanacak hareket!

Şiir yarışmasında dereceye giren öğrencilere bisiklet ödülü Bigadiç Girişimcilik Derneği tarafından “100. Yıl Coşkusu” konulu şiir yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödül olarak bisiklet verildi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve TBMM’nin açılışının 100. yıldönümünü kutlamaları çerçevesinde Bigadiç Girişimcilik Derneği tarafından “100. Yıl Coşkusu” konulu şiir yarışmasında dereceye giren Anaokulu, İlkokul ve Ortaokul öğrencilerine […]

30 Nisan 2020 Perşembe - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Şiir yarışmasında dereceye giren öğrencilere bisiklet ödülü

Bigadiç Girişimcilik Derneği tarafından “100. Yıl Coşkusu” konulu şiir yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödül olarak bisiklet verildi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve TBMM’nin açılışının 100. yıldönümünü kutlamaları çerçevesinde Bigadiç Girişimcilik Derneği tarafından “100. Yıl Coşkusu” konulu şiir yarışmasında dereceye giren Anaokulu, İlkokul ve Ortaokul öğrencilerine bisikletleri Bigadiç Kaymakamı Mehmet Ali Uzun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Efe, İlçe Gıda Tarım Ve Hayvancılık Müdürü Tezcan Koç ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Recep Saylak ‘ın katılımlarıyla verildi.

Bigadiç Girişimcilik Derneği Başkanı Eylem Uçar, ”Çocuklarımızı bir kez daha tebrik ediyoruz. Bu günlerde çocuklarımızın yüzünü güldürebildiğimiz için çok mutluyuz. Bizlere verdiği büyük desteklerden dolayı Kaymakam Beye teşekkür ediyoruz” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül