BİGADİÇ BELEDİYESPOR’DA “HEDEF PLAY-OFF”

BİGADİÇ BELEDİYESPOR’DA “HEDEF PLAY-OFF”

Balıkesir’in Erkekler Voleybol Ligleri’ndeki tek temsilcisi olan Bigadiç Belediyespor’da 2020-2021 sezonu çalışmaları başladı. Antrenör Tolga Altıntaş yaptığı açıklamada hedeflerinin play-off olduğunu söyledi. 4’LÜ BİR TURNUVA YAPACAĞIZ Geçen hafta Bigadiç’te bir kamp dönemi geçirdiklerini aktaran Altıntaş, teknik heyette bu sene altyapılarda büyük emkleri olan ayrıca A takım yardımcı antrenörlük ve istatistik antrenörlüğü görevi yapan Anıl Savrin […]

13 Eylül 2020 Pazar - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Balıkesir’in Erkekler Voleybol Ligleri’ndeki tek temsilcisi olan Bigadiç Belediyespor’da 2020-2021 sezonu çalışmaları başladı. Antrenör Tolga Altıntaş yaptığı açıklamada hedeflerinin play-off olduğunu söyledi.

4’LÜ BİR TURNUVA YAPACAĞIZ

Geçen hafta Bigadiç’te bir kamp dönemi geçirdiklerini aktaran Altıntaş, teknik heyette bu sene altyapılarda büyük emkleri olan ayrıca A takım yardımcı antrenörlük ve istatistik antrenörlüğü görevi yapan Anıl Savrin ile kulübümüz yollarını ayırdı. Takım başında ben ve Kemal Elgaz ile bize her türlü desteği veren Fatih Toptaş bulunuyor. Bu ayın sonuna doğru 4 takımın katılacağı bir turnuva yapmayı planladık. Covid testlerimiz rutin aralıklarla yapılıyor. Kampa gelmeden ve dönüşte yapıldı. Turnuva önceside tüm takımlardan covid testi istedik. Sayın belediye başkanımız İsmail Avcu tüm dünyayı saran bu tpandemi sürecinde yine desteğini eksik etmedi. Hedef yine her maça galibiyet için çıkıp kulübümüzü en iyi şekilde temsil etmek olacak. Geçen sene tecrübelenen takıma birkaç takviye yaptık ve play-off u zorlayan genç dinamik bir takım yarattık dedi.

Türkiye Voleybol 1. Lig Erkek A Grubunda mücadele edecek olan Bigadiç Belediyespor’u bir birinden önemli ve güçlü rakipler bekliyor.

İşte Bigadiç Belediyespor’un rakipleri; Melikgazi Belediyespor (Kayseri), Halkbank (Ankara), Maliye İhtisas (Ankara), Ziraat Bankası (Ankara), Alanya Belediyespor (Antalya), Global Connect Travel Düzce GSK (Düzce), Saint Joseph (İzmir), Kocaeli BŞH. Kağıtspor (Kocaeli), Konya Büyükşehir Belediyespor (Konya), Jeopark Kula Belediyespor (Manisa) ve Milas Belediyespor (Muğla) takımlar ile mücadele edecek.

Erkekler 1. Lig A ve B Grubu’nda ise 1. devre müsabakaları 10 Ekim-20 Aralık 2020, 2. devre karşılaşmaları 24 Ocak-4 Nisan 2021 tarihlerinde yapılacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül