Bigadiç Belediyespor: 3 Tofaş Spor: 0

Bigadiç Belediyespor: 3 Tofaş Spor: 0

Türkiye Voleybol Erkekler 1. Lig A Grubu’nda mücadele eden Bigadiç Belediyespor, Tofaş Spor’u 3-0 yendi. Bigadiç Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmada Bigadiç Belediyespor, rakibi Tofaş Spor’u ilk sette 25 -18, ikinci sette 25-22, üçüncü sette de 25-22 yenerek 3-0 mağlup etti. Karşılaşma sonrası Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, teknik heyet ve voleybolcuları kutladı. Belediye Başkanı Avcu, […]

22 Ocak 2019 Salı - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Türkiye Voleybol Erkekler 1. Lig A Grubu’nda mücadele eden Bigadiç Belediyespor, Tofaş Spor’u 3-0 yendi.

Bigadiç Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmada Bigadiç Belediyespor, rakibi Tofaş Spor’u ilk sette 25 -18, ikinci sette 25-22, üçüncü sette de 25-22 yenerek 3-0 mağlup etti.

Karşılaşma sonrası Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, teknik heyet ve voleybolcuları kutladı.

Belediye Başkanı Avcu, Bigadiç olarak sezon sonunda hedeflerinin play-off olduğunu söyledi.

İnançla mücadele eden voleybolcuların, kendilerine büyük bir heyecan ve gurur yaşattığını belirten Avcu, “Balıkesir’in tek 1. Lig takımı biziz. Oyuncularımızın, başarılarını devam ettirerek Bigadiç’i ve Balıkesir’i en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum. Bu düşüncelerle tüm voleybolcularımıza ve teknik ekibe tekrar başarı dileklerimi iletiyor, hepinize sevgi ve selamlarımı sunuyorum.” diye konuştu.

Karşılaşmayı Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, eşi Alime Avcu, Belediye Meclis Üyesi ve Kulüp 2.Başkanı Yusuf Demirbaş, İlçe Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Bayram Şen Yavuz ve çok sayıda sporsever izledi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül