BİGADİÇ BELEDİYESİ GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYOR

BİGADİÇ BELEDİYESİ GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYOR

Bütün projelerin tamamlanması için adeta günün her saatinde çalışmalara devam edileceğini vurgulayan Akgün, gece saatlerinde de bazı çalışmaları zamanla yarışarak tamamlamanın gayreti içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz dedi. BİGADİÇ BELEDİYESİ GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYOR Bigadiç Belediye Başkanlığı vatandaşa hizmet için gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor. Bigadiç Kapalı Pazar Yeri, Cami, Alışveriş Merkezi ve Belediye Hizmet Binasında sürdürülen inşaat […]

13 Eylül 2020 Pazar - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Bütün projelerin tamamlanması için adeta günün her saatinde çalışmalara devam edileceğini vurgulayan Akgün, gece saatlerinde de bazı çalışmaları zamanla yarışarak tamamlamanın gayreti içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz dedi.

BİGADİÇ BELEDİYESİ GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYOR

Bigadiç Belediye Başkanlığı vatandaşa hizmet için gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor. Bigadiç Kapalı Pazar Yeri, Cami, Alışveriş Merkezi ve Belediye Hizmet Binasında sürdürülen inşaat çalışmalarını gece saat 03.00’te gecenin ilerleyen saatlerine kadar başında durarak inceleyen Belediye Meclis Üyesi İsmail Akgün, “Ekiplerimiz çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdürüyor. Hizmette sınır yoksa bu hizmetleri üretmek için zamanda da sınır tanımayacaklarını ve halka hizmetleri en kısa sürede sunma ilkesiyle hareket ettiklerini ifade etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül