BİGADİÇ AK PARTİ TEŞKİLATI, TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK MİLLET BAHÇESİ’NDE

BİGADİÇ AK PARTİ TEŞKİLATI, TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK MİLLET BAHÇESİ’NDE

AK Parti İlçe Başkanı Neşet Akbıyık ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı İsmail Avcu ile birlikte 1071 dönümlük rekreasyon alanında taş yapı köy evleri ve Millet Bahçesini ziyaret etti. ‘HERŞEY BİGADİÇ İÇİN’ Bigadiç’in gelişiminin her şeyden önemli olduğunu ifade eden AK Parti İlçe Başkanı Neşet Akbıyık, ”Bigadiç halkının refahı için ilçemizin tüm dinamikleriyle iş birliği […]

12 Ekim 2020 Pazartesi - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

AK Parti İlçe Başkanı Neşet Akbıyık ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı İsmail Avcu ile birlikte 1071 dönümlük rekreasyon alanında taş yapı köy evleri ve Millet Bahçesini ziyaret etti.

‘HERŞEY BİGADİÇ İÇİN’

Bigadiç’in gelişiminin her şeyden önemli olduğunu ifade eden AK Parti İlçe Başkanı Neşet Akbıyık, ”Bigadiç halkının refahı için ilçemizin tüm dinamikleriyle iş birliği ve istişare içerisinde çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Bigadiç’te, Türkiye’nin en büyük Millet Bahçesi yapılıyor. Simav Çayı kenarındaki bin 71 dekar alanda yapımı devam eden Millet Bahçesi’nin kısa süre sonra hizmete gireceğini anlatan Belediye Başkanı İsmail Avcu, Bigadiç’in yanı sıra il merkezi ve diğer ilçelerinde buradan yararlanacaklarını söyledi.

Yapımı devam eden Bigadiç Millet Bahçesi’ni Bigadiç AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyelerine gezdiren Başkan Avcu, projede yöresel mimarideki taş evler, doğal göletler, ceviz ve meyve bahçeleri, yürüyüş parkurları, paramotor uçuş pisti ve spor alanlarının bulunduğunu anlattı. Türkiye’ye örnek bir proje olduğunu anlatan Avcu, projeyi halkın görüş ve önerileri doğrultusunda hazırladıklarını, proje tamamlandığında sadece Bigadiç, Balıkesir değil çevre illerden de ziyaretçi ağırlayacaklarını söyledi.

Bigadiç AK Parti İlçe Başkanı Neşet Akbıyık ve yönetim kurulu üyeleri de projeyi çok beğendiklerini belirterek, Başkan İsmail Avcu’yu tebrik etti.

Başkan Avcu’ya Belediye Meclis Üyesi İsmail Akgün ve Belediye İmar ve Şehircilik Müdürü Burcu Bülbül de eşlik etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül