Bigadiç Adalı Barajında Yerinde İncelemeler Gerçekleştirildi

Bigadiç Adalı Barajında Yerinde İncelemeler Gerçekleştirildi

Bigadiç Adalı Barajının Gövde dolgusu tamamlanması ile birlikte Adalı, İlyaslar, Hisarköy, Bekirler, İskele, Çeribaşı, Emirler, Çamköy, Yolbaşı, Kayırlar, Beğendikler ve Doğançam mahalleleri olmak üzere toplam 24.520 dekarlık zirai alanın cazibe ile sulaması sağlanacak. Bigadiç Adalı Barajının inşaat çalışmalarını, Bölge Müdürümüz Rahmi Şahin, Bölge Müdür Yardımcısı Muharrem Çağlancı ve beraberindeki heyet yerinde inceledi. İnşaat çalışmalarında %72 […]

10 Ekim 2019 Perşembe - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Bigadiç Adalı Barajının Gövde dolgusu tamamlanması ile birlikte Adalı, İlyaslar, Hisarköy, Bekirler, İskele, Çeribaşı, Emirler, Çamköy, Yolbaşı, Kayırlar, Beğendikler ve Doğançam mahalleleri olmak üzere toplam 24.520 dekarlık zirai alanın cazibe ile sulaması sağlanacak.

Bigadiç Adalı Barajının inşaat çalışmalarını, Bölge Müdürümüz Rahmi Şahin, Bölge Müdür Yardımcısı Muharrem Çağlancı ve beraberindeki heyet yerinde inceledi.

İnşaat çalışmalarında %72 fiziki gerçekleşme sağlanan Adalı Barajı’nın temelden yüksekliği 77 metre olup toplam 14 milyon 391 bin metreküp su depolanacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül