BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL AVCU, 6 ALEVİ MAHALLESİNDE AŞURE DAĞITTI

BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL AVCU, 6 ALEVİ MAHALLESİNDE AŞURE DAĞITTI

Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, Alevi vatandaşların yaşadığı mahallelerde aşure dağıttı. Vatandaşlar, Başkan Avcu’ya yoğun ilgi gösterdi. Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu’nun Kozpınar, Akyar, Güvemçetmi, Elyapan, Özgören ve Yeşildere Mahallerinde düzenlediği aşure etkinliğine kalabalık davetli topluluğu katıldı. Muharrem Ayı nedeniyle altı alevi mahallesinde aşure etkinliği düzenleyen ve konuklarını selamlayan Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, “Sevgili […]

12 Eylül 2019 Perşembe - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, Alevi vatandaşların yaşadığı mahallelerde aşure dağıttı. Vatandaşlar, Başkan Avcu’ya yoğun ilgi gösterdi.

Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu’nun Kozpınar, Akyar, Güvemçetmi, Elyapan, Özgören ve Yeşildere Mahallerinde düzenlediği aşure etkinliğine kalabalık davetli topluluğu katıldı.

Muharrem Ayı nedeniyle altı alevi mahallesinde aşure etkinliği düzenleyen ve konuklarını selamlayan Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, “Sevgili Canlar, niyetlerinizin Hak divanında kabulünü niyaz ederim dedi.
Belediye Başkanı olarak Bigadiç’te yaşan her kesin sorunlarını çözmenin ayrıcalıksız olarak hizmet vermenin en asli görevleri olduğunu ifade eden Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, ’’Yüce Peygamberimiz Hz. Muhammet’in sevgili torunu, Hz. İmam Hüseyin ve 73 Kerbela Şehidinin aziz ruhlarının yüzü suyu hürmetine daima insanlık alemine barış ve huzur vesilesi olması dileklerimle herkesi selamlıyorum. Tüm dilek ve arzum odur ki çeşitlilik içeren aşure çorbamız kardeşliğimize ve barışa Bigadiç’imize ve Ülkemizin birlik ve bütünlüğüne katkı sağlamasıdır’’ dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül