BAŞKANLAR PAZAR ESNAFINI ZİYARET ETTİ

BAŞKANLAR PAZAR ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, AK Parti İlçe Başkanı Neşet Akbıyık, MHP İlçe Başkanı Emine Aygül ile birlikte pazar esnafını ziyaret etti. Esnafları sık sık ziyaret ederek istek, beklenti ve sorunlarını dinleyen Başkanlara, Belediyesi Meclis üyeleri, başkan yardımcıları ve birim müdürleri eşlik etti. Perşembe pazarında tezgahları ve iş yerlerini […]

02 Ocak 2020 Perşembe - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, AK Parti İlçe Başkanı Neşet Akbıyık, MHP İlçe Başkanı Emine Aygül ile birlikte pazar esnafını ziyaret etti. Esnafları sık sık ziyaret ederek istek, beklenti ve sorunlarını dinleyen Başkanlara, Belediyesi Meclis üyeleri, başkan yardımcıları ve birim müdürleri eşlik etti.

Perşembe pazarında tezgahları ve iş yerlerini ziyaret ederek, esnafa hayırlı işler dileyen Başkanlar Yılmaz ve Avcu, hem vatandaşla hem de esnafla sohbet edip, talepleri dinledi. Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Başkanlar, ilçenin gelişmesinde esnafın çok önemli rol oynadığını belirttiler.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, ”Bigadiç Belediye Başkanımız İsmail Avcu ile birlikte ilçemizde kurulan pazar yerini ve esnafımızı ziyaret ettik. Şehrimizin güler yüzlü esnafı ile selamlaşarak halini, hatırlarını sorduk” dedi.

Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, ”Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz ile birlikte pazar esnafımızı ve işyerlerini ziyaret ettik, esnaflarımız ile karşılıklı iletişim içinde olmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren pazar esnafı, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ile Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu’nun kendilerine gösterdiği ilginin kendilerini çok memnun ve mutlu ettiğini aktardılar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül