Başkan İsmail Avcu’dan, yeni Kaymakam Aydın’a hayırlı olsun ziyareti

Başkan İsmail Avcu’dan, yeni Kaymakam Aydın’a hayırlı olsun ziyareti

Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, Bigadiç Kaymakamlığı’na atanan Mehmet Halis Aydın’ı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. Resmi Gazete’de yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Van ili Saray İlçe Kaymakamı Mehmet Halis Aydın’a Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, ilçe ile […]

28 Temmuz 2020 Salı - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, Bigadiç Kaymakamlığı’na atanan Mehmet Halis Aydın’ı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Resmi Gazete’de yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Van ili Saray İlçe Kaymakamı Mehmet Halis Aydın’a Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, ilçe ile ilgili genel bilgileri Kaymakam Aydın’a aktardı.

Mehmet Halis Aydın kimdir?

1984 yılında Trabzon’da doğdu. İlk ve orta öğrenimi İstanbul’da tamamladı. 2007 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünü birincilikle bitirdi. 2008 yılında Edirne Kaymakam Adayı olarak göreve başladı. 2008 – 2011 yılları arasında sırasıyla İl Merkez Stajı, Kaymakam Refikliği Stajı, Denetim Stajı, Kaymakam Vekilliği Stajı, Yabancı Dil Kursu, Yurtdışı Stajı ve Kaymakamlık Kursunu başarı ile tamamladı. Yurtdışı Stajı esnasında İngiltere Portsmouth Üniversitesinde Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans yaptı. 95. Dönem Kaymakamlık Kursunun ardından kura ile Konya Güneysınır Kaymakamlığına atandı. Sırasıyla Karaman Başyayla ve Kayseri Sarız İlçelerinde Kaymakamlık görevini yürüttü. 2015 yılı yaz kararnamesi ile Kars Vali Yardımcılığına ve 2018 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesiyle Saray Kaymakamı ve Saray Belediye Başkan Vekili görevine atanan Mehmet Halis AYDIN evli ve bir çocuk babasıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül