Başkan Avcu’dan Okul Kermesine Destek

Başkan Avcu’dan Okul Kermesine Destek

Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, Cumhuriyet İlkokulu Okul Aile Birliğinin düzenlediği kermese katıldı. Belediye Başkanı İsmail Avcu beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Efe, Muzaffer Emiroğlu Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Recep Saylak, İlçe Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Bayram Şen Yavuz, AK Parti İlçe Başkanı Neşet Akbıyık, Okul Müdürleri ve muhtarlar ile birlikte Bigadiç Müze […]

10 Ekim 2019 Perşembe - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, Cumhuriyet İlkokulu Okul Aile Birliğinin düzenlediği kermese katıldı.

Belediye Başkanı İsmail Avcu beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Efe, Muzaffer Emiroğlu Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Recep Saylak, İlçe Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Bayram Şen Yavuz, AK Parti İlçe Başkanı Neşet Akbıyık, Okul Müdürleri ve muhtarlar ile birlikte Bigadiç Müze Kafe Bahçesinde Cumhuriyet İlkokulu Okul Aile Birliği tarafından düzenlenen kermese katıldılar.

Çocukların ilgisi ve sevgisi ile moral depolayan Başkan Avcu’da, “Devletimiz ve bizler imkanlarımız dahilinde eğitime sürekli destek oluyoruz. Velilerimizin de çorbada bizimde tuzumuz olsun düşüncesiyle çaba harcaması sevindiricidir. Kültürümüzün ve dinimizin temelinde yardımlaşma vardır. Bu tür organizasyonlar hem kazanmayı hem de yardımlaşma, paylaşma kültürümüzü destekler” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül