BAŞKAN AVCU’DAN BİGADİÇ’E KAVŞAK DÜZENLEMESİ

BAŞKAN AVCU’DAN BİGADİÇ’E KAVŞAK DÜZENLEMESİ

Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, Hürriyet Caddesi-Atatürk Caddesi kesişimde yer alan kavşakta düzenleme çalışması başlattı. Proje kapsamında trafik akışını hızlandırmak adına kavşak kolları uzatılarak sığınma cepleri yapılacak. Bigadiç Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Saran ve Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ile birlikte Atatürk caddesinde yapılacak olan çevre düzenlemeleri kapsamında Hürriyet Caddesi-Atatürk Caddesi kesişiminde yapılması planlanan kavşak […]

15 Eylül 2020 Salı - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, Hürriyet Caddesi-Atatürk Caddesi kesişimde yer alan kavşakta düzenleme çalışması başlattı.

Proje kapsamında trafik akışını hızlandırmak adına kavşak kolları uzatılarak sığınma cepleri yapılacak.
Bigadiç Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Saran ve Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ile birlikte Atatürk caddesinde yapılacak olan çevre düzenlemeleri kapsamında Hürriyet Caddesi-Atatürk Caddesi kesişiminde yapılması planlanan kavşak düzenlemesi saha tespit çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı İsmail Avcu, ”Yapacağımız düzenleme çalışması ile özellikle bu hattı yoğun kullanan taksi, otobüs ve kamyon sürücüleri başta olmak üzere bu güzergahı kullanan tüm hemşehrilerimizin erişim ve ulaşımını kolaylaştırma anlamında güzel bir çalışma olacak” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül