BAŞKAN AVCU TIRMIĞI, BALYOZU VE KÜREĞİ ELİNE ALIP EKİPLERE YARDIM ETTİ

BAŞKAN AVCU TIRMIĞI, BALYOZU VE KÜREĞİ ELİNE ALIP EKİPLERE YARDIM ETTİ

BİGADİÇ MİLLET BAHÇESİ TAŞ EVLER PROJESİ’NDE SONA GELİNDİ Yöresel mimaride taş yapı köy evleri çalışmalarını yerinde denetleyen Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu proje alanında tırmığı, balyozu ve küreği eline alıp çalışmalarda çalışan ekiplere destek verdi. Kolları sıvayıp çalışan ekiplere yardımda bulunan Başkan Avcu, yardımı sona erdikten sonra projenin tamamlanmak üzere olduğunu dile getirerek, “Kadim ve […]

12 Ekim 2020 Pazartesi - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

BİGADİÇ MİLLET BAHÇESİ TAŞ EVLER PROJESİ’NDE SONA GELİNDİ

Yöresel mimaride taş yapı köy evleri çalışmalarını yerinde denetleyen Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu proje alanında tırmığı, balyozu ve küreği eline alıp çalışmalarda çalışan ekiplere destek verdi.

Kolları sıvayıp çalışan ekiplere yardımda bulunan Başkan Avcu, yardımı sona erdikten sonra projenin tamamlanmak üzere olduğunu dile getirerek, “Kadim ve bereketli şehrimiz Bigadiç’imiz için hep birlikte çalışmaya devam ediyoruz. İlçemiz girişi çay kenarı mevkiinde yaptığımız 1071 dönümlük Millet Bahçesi projesi rekreasyon alanında yöresel mimaride taş yapı köy evleri ,göletler, paramator uçus pisti, meyve bahçeleri ve yürüyüş alanların bulunduğu projemizde sona çok yakınız. Yapımı tamamlandığında hemşerilerimizin, ilimizin, çevre il ve ilçelerdeki vatandaşlarımızın nefes alacağı, dinlenme ve eğlenme alanı olacak olan Millet Bahçesi Rekreasyon alanında yapılan çalışmaları yerinde inceledik ve ziyaretçilerimiz ile sohbet ettik. Daha güçlü bir Bigadiç için ve Bigadiç’i hak ettiği noktaya taşıyacak projelerimiz üzerinde çalışmaya devam edeceğiz.” açıklamalarında bulundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül