BAŞKAN AVCU, MİLLETVEKİLLERİ İLE BİRLİKTE BONCUKÇU TEYZEYİ ZİYARET ETTİ

BAŞKAN AVCU, MİLLETVEKİLLERİ İLE BİRLİKTE BONCUKÇU TEYZEYİ ZİYARET ETTİ

Bigadiç Belediye Bakanı İsmail Avcu, AK Parti Balıkesir Milletvekilleri Mustafa Canbey ve Adil Çelik ile birlikte Bigadiç’in renkli siması Sevim Yıldız’a (Bonçukçu Teyze) taziye ziyaretinde bulundu. AK Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, ”Geçen ay eşini kaybeden Bigadiç’in “Boncukçu Teyzesi” Sevim ablamıza Milletvekilimiz Adil Çelik ve Bigadiç Belediye Başkanımız İsmail Avcu ile birlikte başsağlığı ziyaretinde bulunduk” […]

06 Ocak 2020 Pazartesi - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Bigadiç Belediye Bakanı İsmail Avcu, AK Parti Balıkesir Milletvekilleri Mustafa Canbey ve Adil Çelik ile birlikte Bigadiç’in renkli siması Sevim Yıldız’a (Bonçukçu Teyze) taziye ziyaretinde bulundu.

AK Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, ”Geçen ay eşini kaybeden Bigadiç’in “Boncukçu Teyzesi” Sevim ablamıza Milletvekilimiz Adil Çelik ve Bigadiç Belediye Başkanımız İsmail Avcu ile birlikte başsağlığı ziyaretinde bulunduk” dedi.

AK Parti Balıkesir Milletvekili Adil Çelik, ”AK Parti Balıkesir Milletvekilimiz Mustafa Cenbey ve Bigadiç Belediye Başkanımız İsmail Avcu ile birlikte; Fedakarlığı, özverisi ve yaşam sevinciyle kutlu davamız için gecesini gündüzüne katarak çalışan Boncukçu Sevim Ablamızı ziyaret edip, yakın zamanda Rahmet-i Rahman’a yolcu ettiğimiz Sevim Ablamızın eşi Merhum Yusuf Abimiz için başsağlığı dileklerimizi ilettik, Allah(c.c.) rahmet eylesin, mekanı Cennet olsun İnşallah. Gönlündeki tüm güzellikleri, hoş sohbeti ve misafirperverliği için ablamıza teşekkür ediyor, Boncukçu Sevim Ablamız nezdinde, bu kutlu davaya hayatını adamış tüm gönüldaşlarımıza sevgi ve selamlarımı sunuyorum” dedi.

Bigadiç Belediye Bakanı İsmail Avcu, ”Milletvekillerimiz Mustafa Canbey ve Adil Çelik ile birlikte AK partimiz için gece gündüz çalışan Sevim Ablamızın eşi Merhum Yusuf Abimiz için başsağlığı dileklerimizi ilettik, Allah(c.c.) rahmet eylesin, mekanı Cennet olsun İnşallah” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül