BAŞKAN AVCU, ‘MİLLETİN BAHÇESİ OLACAK’

BAŞKAN AVCU, ‘MİLLETİN BAHÇESİ OLACAK’

20 BELEDİYE BAŞKANI VE 93 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİS ÜYESİ TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK MİLLET BAHÇESİNDE ÇALIŞMALARI İNCELEDİ TAŞ EVLER VE MİLLET BAHÇESİ ZİYARETÇİLERİNİ BÜYÜLEDİ Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi Ekim ayı 1. Olağan Meclis Toplantısı için Bigadiç’e gelen 20 Belediye Başkanı ve 93 Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi toplantı öncesi Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu rehberliğinde Millet Bahçesi […]

14 Ekim 2020 Çarşamba - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

20 BELEDİYE BAŞKANI VE 93 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİS ÜYESİ TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK MİLLET BAHÇESİNDE ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

TAŞ EVLER VE MİLLET BAHÇESİ ZİYARETÇİLERİNİ BÜYÜLEDİ

Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi Ekim ayı 1. Olağan Meclis Toplantısı için Bigadiç’e gelen 20 Belediye Başkanı ve 93 Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi toplantı öncesi Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu rehberliğinde Millet Bahçesi Projesini ve Rekreasyon alanında ki yöresel mimaride taş yapı köy evleri çalışmaları inceledi.

Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu’nun inceleme gezisine Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, ilçe belediye başkanları, büyükşehir belediye meclis üyeleri katıldı.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, ilçe belediye başkanları ve büyükşehir belediye meclis üyeleri, projeyi çok beğendiklerini belirterek, Başkan İsmail Avcu’yu tebrik etti.

Başkan Avcu’ya Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Saran, Belediye Meclis Üyesi İsmail Akgün ve Muzaffer Emiroğlu Halk Eğitimi Merkezi Müdürü ve Markalaşma Yolunda Bigadiç Projesi Koordinatörü Recep Saylak eşlik etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül