BAŞKAN AVCU, HALKINA EN İYİ HİZMETİ VERMEYE DEVAM EDİYOR

BAŞKAN AVCU, HALKINA EN İYİ HİZMETİ VERMEYE DEVAM EDİYOR

TÜRKİYE’NİN DÖRT BİR YANINDAN GELECEK HASTALAR BİGADİÇ’İN ŞİFALI TERMAL SUYUNDA ŞİFA BULACAK Bigadiç Devlet Hastanesi’nin Hidroterapi merkezi ve FTR Ek hizmet Binasının İnşaat çalışmaları başladı Belediye Başkanı İsmail Avcu, İlçe Kaymakamı Mehmet Ali Uzun, Bigadiç Devlet Hastanesi Başhekimi Halil Kırbıyık ve Bigadiç Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Cemile Özyiğit ile birlikte çalışmaları yerinde görereK […]

05 Haziran 2020 Cuma - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

TÜRKİYE’NİN DÖRT BİR YANINDAN GELECEK HASTALAR BİGADİÇ’İN ŞİFALI TERMAL SUYUNDA ŞİFA BULACAK
Bigadiç Devlet Hastanesi’nin Hidroterapi merkezi ve FTR Ek hizmet Binasının İnşaat çalışmaları başladı
Belediye Başkanı İsmail Avcu, İlçe Kaymakamı Mehmet Ali Uzun, Bigadiç Devlet Hastanesi Başhekimi Halil Kırbıyık ve Bigadiç Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Cemile Özyiğit ile birlikte çalışmaları yerinde görereK incelemelerde bulundular.
Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, ”Hidroterapi merkezi ve FTR binamızın inşaat çalışmalarına başladık. Bu merkez bittiğinde Balıkesir’imiz ve ülkemiz için şifa kaynağı olacak. Termal su ve en son teknolojik makine, ortopedik aletlerin bulunacağı sağlık merkezimizde; inme ve felç, ortopedik hastalıklar, spor yaralanmaları, dejenaratif eklem hastalıkları, kronik bel ağrısı, ameliyat ve kırık tedavisi sonrası tedavi, bronşiyal astma, kronik bronşit, üst solunum yolu hastalıkları ve ortopedi ile ilgili insan sağlığıyla ilgili bütün birimler mevcut olacak. İlçemize ve bölgemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül