BAŞKAN AVCU, ÇOCUKLARA SATRANÇ TAKIMI HEDİYE ETTİ

BAŞKAN AVCU, ÇOCUKLARA SATRANÇ TAKIMI HEDİYE ETTİ

Bigadiç’te yaptığı çalışmalar ve hizmetlerin yanında, ilçe halkı ve çocuklarıyla gönül bağı kuran Belediye Başkanı İsmail Avcu, çocuklarla yakından ilgilenmeye devam ediyor. Okul ziyaretlerinde eğitim gören tüm birinci sınıf öğrencileri ile sohbet eden Belediye Başkanı İsmail Avcu, çocuklara satranç takımı hediye ederek, onları sevindirdi. Bizler her zaman çocuklarımıza gereken desteği sunacağız diyen Başkan Avcu, ”Yeter […]

25 Kasım 2019 Pazartesi - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Bigadiç’te yaptığı çalışmalar ve hizmetlerin yanında, ilçe halkı ve çocuklarıyla gönül bağı kuran Belediye Başkanı İsmail Avcu, çocuklarla yakından ilgilenmeye devam ediyor.

Okul ziyaretlerinde eğitim gören tüm birinci sınıf öğrencileri ile sohbet eden Belediye Başkanı İsmail Avcu, çocuklara satranç takımı hediye ederek, onları sevindirdi.

Bizler her zaman çocuklarımıza gereken desteği sunacağız diyen Başkan Avcu, ”Yeter ki okuyup, ülkelerine faydalı bireyler olsunlar. Devlet olarak her zaman her yerde varlığımızı hissettirerek hizmet vermeye devam edeceğiz” dedi.

İlçe Kaymakamı Ercan Çiçek, Belediye Başkanı İsmail Avcu, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Teğmen Bulut Doğan, İlçe Emniyet Müdürü Fatih Durukan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Efeye teşekkür ederek, Başkan Avcu’nun kendilerine satranç takımı hediye ettiklerini söylediler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül