BAŞKAN AVCU, ”BİGADİÇ ADLİYE SARAYI HAYIRLI UĞURLU OLSUN” DEDİ

BAŞKAN AVCU, ”BİGADİÇ ADLİYE SARAYI HAYIRLI UĞURLU OLSUN” DEDİ

Adalet Bakanının gerekli talimatları doğrultusunda Bigadiç’e Adliye Sarayı yapılacak. Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, ” Adalet Bakanımız yeni bir Adliye Sarayını Bigadiç’e kazandırılması adına gerekli talimatları vermiş bulunuyor. Başta Bakanımız olmak üzere milletvekillerimize emek ve gayretlerinden dolayı teşekkür ediyor saygılar sunuyorum. Adliye Sarayı Bigadiç’imize şimdiden hayırlı olsun” dedi. AK Parti Balıkesir Milletvekili Belgin Gökçe Uygur, […]

25 Haziran 2020 Perşembe - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Adalet Bakanının gerekli talimatları doğrultusunda Bigadiç’e Adliye Sarayı yapılacak.

Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, ” Adalet Bakanımız yeni bir Adliye Sarayını Bigadiç’e kazandırılması adına gerekli talimatları vermiş bulunuyor. Başta Bakanımız olmak üzere milletvekillerimize emek ve gayretlerinden dolayı teşekkür ediyor saygılar sunuyorum. Adliye Sarayı Bigadiç’imize şimdiden hayırlı olsun” dedi.

AK Parti Balıkesir Milletvekili Belgin Gökçe Uygur, ”Bigadiç ilçemize yapılacak olan yeni Adliye Sarayımız ile ilgili uzun süredir takip ettiğim ve Sayın Bakanımız ile yaptığımız görüşmelerin neticesinde ilçemize yeni bir Adliye Sarayı’nın kazandırılmasından mutluluk duyuyorum. Bigadiç’imize hayırlı , uğurlu olsun.” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül