BAŞKAN AVCU, 23 NİSAN’I BALKONDAN KUTLADI

BAŞKAN AVCU, 23 NİSAN’I BALKONDAN KUTLADI

Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu eşi Alime Avcu, annesi ve çocukları ile birlikte Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 100’üncü kuruluş yıl dönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamak için saat 21:00’de evlerinin balkonlarına çıkarak hep bir ağızdan İstiklâl Marşımızı söyledi. Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, ”23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı kutluyor, […]

30 Nisan 2020 Perşembe - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu eşi Alime Avcu, annesi ve çocukları ile birlikte Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 100’üncü kuruluş yıl dönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamak için saat 21:00’de evlerinin balkonlarına çıkarak hep bir ağızdan İstiklâl Marşımızı söyledi.

Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, ”23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı kutluyor, güzel günlerde görüşebilmek dileğiyle siz değerli hemşehrilerimi saygıyla selamlıyor, sevgili çocuklarımızın gözlerinden öpüyorum. Yarın akşam idrak etmeye başlayacağımız Ramazan-ı Şerif’inizi şimdiden kutluyor, tüm ülkemiz, İslam alemi ve dünyamız için hayırlara vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum’’ dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül