BAKAN ZİYA SELÇUK, BİGADİÇ’Lİ ÖĞRETMENLERLE BULUŞTU

BAKAN ZİYA SELÇUK, BİGADİÇ’Lİ ÖĞRETMENLERLE BULUŞTU

BİGADİÇ’Lİ ÖĞRETMENLER, ZİYA ÖĞRETMEN İLE CANLI YAYINA KATILDI Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ‘ Ziya Öğretmen ile eğitim buluşmaları’ kapsamında Balıkesir’de görev yapan öğretmenlerle buluştu. Buluşma kapsamında Işıklar İlkokulu Müdürü Bayram Ali BOLDAN ve Fatih İlkokulu Sınıf Öğretmeni Begüm BOLDAN Bigadiç’i temsilen söz alarak ilçeyi temsil ettiler. Buluşmada Bigadiç’ten söz alan Işıklar İlkokulu Müdürü Bayram […]

14 Ekim 2020 Çarşamba - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

BİGADİÇ’Lİ ÖĞRETMENLER, ZİYA ÖĞRETMEN İLE CANLI YAYINA KATILDI

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ‘ Ziya Öğretmen ile eğitim buluşmaları’ kapsamında Balıkesir’de görev yapan öğretmenlerle buluştu. Buluşma kapsamında Işıklar İlkokulu Müdürü Bayram Ali BOLDAN ve Fatih İlkokulu Sınıf Öğretmeni Begüm BOLDAN Bigadiç’i temsilen söz alarak ilçeyi temsil ettiler.

Buluşmada Bigadiç’ten söz alan Işıklar İlkokulu Müdürü Bayram Ali BOLDAN ise Ziya Öğretmenden aldıkları güç ve motivasyon ile eğitim öğretime Bigadiç olarak her daim hazır olduklarını, ’Bigadiç bizde!’ diyerek Bigadiç eğitiminin emin ellerde olduğunu dile getirdi.

Ayrıca Okul Müdürü Bayram Ali BOLDAN Bakanlığın vizyon ifadelerinde de yer alan yönetici ve öğretmenlerin akademik eğitimi ve bakışının yükseltilmesi adına bakanlık olarak yüksek lisans eğitimi noktasında nasıl bir planlamalarının olduğunu sordu. Bakan Ziya SELÇUK ise öğretmenlerin yüksek lisans eğitimlerini son derece önemsediklerini, öğretmen olarak göreve başlamanın ön koşulu olacağını, bunun için Anadolu Üniversitesi ve diğer üniversiteler ile görüşmelerinin olduğunu, görevde olan yönetici ve öğretmenlerimizden de dileyenlerin bu proje tabanından yararlanarak yüksek lisans eğitimi alabileceklerini ve bu planlamayı en kısa zamanda hayata geçireceklerini dile getirdi.

Devamında Fatih ilkokulu sınıf öğretmeni Begüm BOLDAN büyük bir istekle uzun bir aradan sonra okulda olduklarını hijyen kuralları ve ‘Okulum Temiz’ projesi kapsamında eğitim-öğretime hazır olduklarını dile getirdikten sonra Ziya Öğretmenlerine Balıkesir’e konuk oldukları için teşekkür etti.

Buluşmanın son bölümünde ‘Bütün arkadaşlarıma selamlarımı iletiyorum. Emeklerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Lütfen Çocuklarınıza ve ailelerinize de selamlarımı söyleyin. Sizin gayretinizin farkın dayız. Yolunuz Bahtınız açık olsun. Daha sağlıklı güzel günlerde buluşmayı diliyorum. Çocukları sizlere sizleri de Allah’a emanet ediyorum. Sağolun.’ dedi.

“Ruhun asaleti ve zerafeti zor zamanda belli olur” diyor Ziya Öğretmen, Bizlerde Bigadiç’li Öğretmenlerimizi Tebrik Ediyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül