ASANSÖR PROTOKOLÜ İMZALANDI

ASANSÖR PROTOKOLÜ İMZALANDI

Bigadiç Belediyesi ile Szutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş. arasında asansörlerin periyodik kontrol ve muayene işlemleri gerçekleştirilmesi çerçevesinde protokol imzalandı. Söz konusu protokol çerçevesinde Bigadiç Belediyesi sınırları içerisinde bulunan asansör muayeneleri Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın 04 Mayıs 2018 tarih ve 30411 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Asansör Periyodik Kontrol Yönetmeliği hükümlerine göre A Tipi Muayene Kuruluşu Szutest […]

02 Ocak 2020 Perşembe - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Bigadiç Belediyesi ile Szutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş. arasında asansörlerin periyodik kontrol ve muayene işlemleri gerçekleştirilmesi çerçevesinde protokol imzalandı.

Söz konusu protokol çerçevesinde Bigadiç Belediyesi sınırları içerisinde bulunan asansör muayeneleri

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın 04 Mayıs 2018 tarih ve 30411 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Asansör Periyodik Kontrol Yönetmeliği hükümlerine göre A Tipi Muayene Kuruluşu Szutest Uygunluk Değerlendirme A.Ş. tarafından gerçekleştirilecek.

Protokol Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu ile Asansör Periyodik Kontrol Departmanı Müdürü Makina Mühendisi Ertan Karadaş tarafından imzalandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül