ANKARA’DA ‘ZAFER’ COŞKUSU

ANKARA’DA ‘ZAFER’ COŞKUSU

BİGADİÇ CHP İLÇE BAŞKANI ZAFER GÖKSEL’DEN ANKARA ÇIKARTMASI Bigadiç CHP İlçe Başkanı Zafer Göksel, Sındırgı CHP İlçe Başkanı Serkan Sak, Kepsut CHP İlçe Başkanı Ozan Yörük ve Savaştepe CHP İlçe Başkanı Umut Dinç ile birlikte Ankara’nın Başkent oluşunun 97. yılında, partisinin grup toplantısına katılmak, Genel Başkan, Milletvekilleri ve Belediye Başkanları ile görüşmek üzere Ankara’ya gitti. […]

14 Ekim 2020 Çarşamba - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

BİGADİÇ CHP İLÇE BAŞKANI ZAFER GÖKSEL’DEN ANKARA ÇIKARTMASI

Bigadiç CHP İlçe Başkanı Zafer Göksel, Sındırgı CHP İlçe Başkanı Serkan Sak, Kepsut CHP İlçe Başkanı Ozan Yörük ve Savaştepe CHP İlçe Başkanı Umut Dinç ile birlikte Ankara’nın Başkent oluşunun 97. yılında, partisinin grup toplantısına katılmak, Genel Başkan, Milletvekilleri ve Belediye Başkanları ile görüşmek üzere Ankara’ya gitti.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Milletvekilleri Fikret Şahin ve Ensar Aytekin ile birlikte grup toplantısına katılan Başkan Göksel, daha sonra Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu da meclisteki makamında ziyaret ederek Ülke, Balıkesir ve Bigadiç siyaseti ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Türkiye Büyük Millet Meclisinde Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin’in basın açıklamasına katılarak Bigadiç CHP İlçe Başkanı Zafer Göksel daha sonra Balıkesir Milletvekilleri Fikret Şahin, Ensar Aytekin, Genel Başkan Yardımcısı Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Genel Başkan Yardımcıları Faik Öztrak ve Seyit Torun’u meclisteki makamlarında ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ve Milletvekillerini Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ziyaret eden Bigadiç CHP İlçe Başkanı Zafer Göksel ve beraberindeki ilçe başkanları Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde ise Başkan Mansur Yavaş’a ziyarette bulundu.

Bigadiç CHP İlçe Başkanı Zafer Göksel, ”Ankara’nın başkent oluşunun 97. Yılında ilçe başkanı arkadaşlarımla partimizin grup toplantısına katılarak genel başkanımızı, genel başkan yardımcılarımızı ve milletvekillerimizi meclisteki makamlarında, Büyükşehir Belediye Başkanımızı da makamında ziyaret ettik. Görüşmelerde; başta siyasi ve ekonomik konular olmak üzere, güncel başlıklar da ele alındı, fikir alışverişinde bulunuldu. Bizlere gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı kendilerine çok teşekkür ederiz” dedi.

Genel Başkan, Genel Başkan Yardımcıları, Milletvekilleri ve Büyükşehir Belediye Başkanı, Başkan Göksel ve diğer ilçe başkanları ile tek tek sohbet ederek, heyete ziyaretleri için teşekkür etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül