AK PARTİ BİGADİÇ İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

AK PARTİ BİGADİÇ İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

AK Parti Bigadiç İlçe Kadın Kollarının düzenlemiş olduğu İstişare ve değerlendirme toplantısı yapıldı. Bigadiç Belediyesi Kültür Merkezinde (Burcu Kafe) gerçekleşen toplantıya, AK Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, Belediye Başkanı İsmail Avcu ve eşi Alime Avcu, Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Türkan Buğra, AK Parti İlçe Başkanı Neşet Akbıyık ve eşi […]

23 Kasım 2019 Cumartesi - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

AK Parti Bigadiç İlçe Kadın Kollarının düzenlemiş olduğu İstişare ve değerlendirme toplantısı yapıldı.

Bigadiç Belediyesi Kültür Merkezinde (Burcu Kafe) gerçekleşen toplantıya, AK Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, Belediye Başkanı İsmail Avcu ve eşi Alime Avcu, Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Türkan Buğra, AK Parti İlçe Başkanı Neşet Akbıyık ve eşi Aylin Akbıyık, Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Esra Bayraktar Önder ve yönetim kurulu üyeleri, mahalle başkanları ile birlikte üyeler katıldı.

Toplantı öncesi değerlendirmelerde bulunan AK Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, ”Bigadiç AK Parti Kadın Kolları Başkanı Esra Önder’in düzenlemiş olduğu İstişare ve değerlendirme toplantısına İl Kadın Kolları Başkanı Türkan Buğra, Belediye Başkanı İsmail Avcu, İlçe Başkanı Neşet Akbıyık Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Mahalle Başkanları ve Belediye Meclis Üyelerimiz ile birlikte istişare ve değerlendirme toplantımızı gerçekleştirdik. Alınan kararlar Bigadiç’imize hayırlı olsun.” dedi.

Toplantının ve alınan kararların hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunan Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu, ”Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanımız Esra Bayraktar Önder’in düzenlemiş olduğu AK Parti Mahalle Başkanları toplantısını ve AK Parti istişare ve değerlendirme toplantısını gerçekleştirdik” dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Neşet Akbıyık ise yaptığı konuşmada, ”AK Parti’nin sahibi aziz milletimizdir. Hepimiz aziz milletimize hizmet etmekle görevliyiz. İstişare ve değerlendirme toplantımızın ve alınan kararların Bigadiç’imize hayırlı uğurlu olmasını dilerim” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül