AK PARTİ, BALATLI VE HAMİDİYE MAHALLESİNDE

AK PARTİ, BALATLI VE HAMİDİYE MAHALLESİNDE

Bigadiç’te yağıştan etkilenen tarım alanları incelenerek vatandaşların talepleri dinlendi. AK Parti Balıkesir Milletvekili Belgin Gökçe Uygur, AK Parti Bigadiç İlçe Başkanı Neşet Akbıyık, Bigadiç Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Saran, Bigadiç Belediye Meclis Üyesi İsmail Akgün, Balıkesir İl Tarım Müdürü Kurtuluş Candan ve Bigadiç İlçe Tarım Müdürü Tezcan Koç ile birlikte aşırı yağıştan ve doludan etkilenen […]

22 Haziran 2020 Pazartesi - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Bigadiç’te yağıştan etkilenen tarım alanları incelenerek vatandaşların talepleri dinlendi.
AK Parti Balıkesir Milletvekili Belgin Gökçe Uygur, AK Parti Bigadiç İlçe Başkanı Neşet Akbıyık, Bigadiç Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Saran, Bigadiç Belediye Meclis Üyesi İsmail Akgün, Balıkesir İl Tarım Müdürü Kurtuluş Candan ve Bigadiç İlçe Tarım Müdürü Tezcan Koç ile birlikte aşırı yağıştan ve doludan etkilenen Balatlı ve Hamidiye Mahallelerini ziyaret etti.
Balatlı ve Hamidiye Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelerek yağıştan etkilenen tarım alanları hakkında bilgiler alarak, talepleri dinleyen AK Parti Balıkesir Milletvekili Belgin Gökçe Uygur, ”İl Tarım Müdürlüğümüzün koordinatörlüğünde, tarım alanları etkilenen hemşehrilerimizin yaralarını sarmak üzere tüm gayretimizi gösteriyoruz. Mahallelerimize geçmiş olsun” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfalar

iPortal Kodlayan: Özer Gül